پیام تبریک ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آرادان به مناسبت ایام الله دهه فجر

پیام تبریک ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آرادان به مناسبت ایام الله دهه فجر

تبریک

تبریک

پیام تبریک ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آرادان به مناسبت ایام الله دهه فجر

دکترقدس ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آرادان در پیامی ایام الله دهه فجر را به کلیه کارکنان شبکه بهداشت و درمان آرادان و عموم مردم فهیم و شریف این شهرستان تبریک گفت.
متن پیام ایشان به شرح ذیل می باشد:
۱۲بهمن سال 1357 روز ورود تاریخی امام راحل به کشور بعد از ۱۵سال دوری و تبعید یک روز تاریخی در کشور ما محسوب می شود و این بازگشت مقدمه ای برای حرکت بی سابقه مردم و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بود که در قرون اخیر بی سابقه بوده است . دهه فجر آغاز دورانی است که نور بر ظلمت غلبه کرد و بر همگان یادآور شد که می‌توان با سلاح ایمان به جنگ کفر رفت و خون را بر شمشیر پیروز کرد؛. به حق دهه فجر یادآور مجاهدت‌هایی است که امام عظیم الشان، خمینی کبیر، صورت داد تا ملتی طعم خوش حریت و استقلال را بچشد و آنچه را شایسته و بایسته اش است، به دست آورد. این است دلیل بیان روشن رهبر معظم انقلاب که فرمود: این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.
طی گذشت چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، کشور پیشرفت‌های چشمگیری را تجربه کرده است، پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین افتخارات ملت مسلمان ایران است که با یکپارچگی و وحدت کلمه ، حقیقت خواهی و ظلم ستیزی، سرمشق و الگو و زمینه ساز بیداری و آزادی خواهی ملت های مظلوم و تحت ستم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای ستمکار را فراهم نمود.
لذا در بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند کشور عزیزمان بر خود لازم می دانم ضمن گرامیداشت این حماسه بزرگ و غرورآفرین، چهل ودومین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به همه مسئولان و خدمتگزاران شهرستانی به ویژه مردم شریف شهرستان و پرسنل شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آرادان که همواره دوشادوش مسئولین در عرصه‌های مختلف مشارکت دارند، تبریک عرض نمایم

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *